RETRO ODPOLEDNE S DOMEČKEM

V sobotu 16. listopadu zveme nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče na RETRO ODPOLEDNE plné her, soutěží……., ale přichystali jsme nejen zábavu pro děti, ale i pro jejich dospělácký doprovod.

A tak si můžete zavzpomínat na své dětství formou prohlížení fotokronik , kde se třeba i najdete, pokud jste navštěvovali některý z našich kroužků. Můžete si společně s dětmi prohlédnout výstavu ” Jak jsme si hráli před 30 lety”, kterou jsme připravili s pomocí našich spoluobčanů, kteří nám zapůjčili své hračky k této akci.

Připravuje se i výstava modelů letadel z doby před 30 lety, až po současnost a ukázky letu Mistra v létání s dronem, který nás z minulosti vrátí zpět do naší současnosti.

Těšit se můžeme na pochod mažoretek, ale také na RETRO DISKOTÉKU.

Začínáme ve 14.30 hodin a ukončíme lampiónovým průvodem ( lampióny vlastní), okolo 19.00 hodin.

Přijďte, nenechte si tuto akci ujít.

Už teď se na Vás moc těší kolektiv pracovníků DDM Třinec.