Indiánská stezka v lesoparku ke Dni dětí

Od 24.května připravujeme pro děti další stezku, plnou úkolů a zajímavostí,  k oslavám dětského dne.

Vzhledem k tomu, že nám předchozí trasy ničili vandalové, musíme stezku vést z větší části po hlavní cestě lesoparkem, ale to nám jistě radost ze soutěžení nezmenší.

Protože nemůžeme letos slavit DEN DĚTÍ v areálu DDM, plánujeme o víkendu 29. – 30.5. 2021, že se společně uvidíme v lesoparku s opravdovými indiány, přesněji v sobotu i neděli od 14.00 do 18.00 hodin, kdy pro Vás budeme mít připraveny další úkoly, za které obdržíte vždy jedno barevné pírko, a po ukončení putování si tak vytvoříte krásnou indiánskou čelenku. Čeká nás také společné malování indiánů, a další překvapení.

Určitě se máte na co těšit, stejně jako my se již nyní těšíme na Vás.

Opět můžete i soutěžit a to:

1. Namalujte obrázek Indiána nebo Indiánky, nafoťte a pošlete na níže napsanou adresu.
  2. Spočítejte kolik úkolů bylo připraveno na cestě (mimo úkoly, které pro Vás připraví Indiáni).
  3. Vymyslete vtipnou básničku na slova(Indián, léto, kůň, oheň).
  4. Spočítejte, kolik obrázků Indiánů Vás provázelo Indiánskou stezkou….

Všechny příspěvky zasílejte na adresu : estetika@ddmtrinec.cz.

Trasa bude ukončena 6. června 2021.

Užijte si spoustu zábavy a budeme moc rádi, když nám pošlete nějaké fotečky.

KRÁSNÝ DEN DĚTÍ A VŠECHNO NEJLEPŠÍ PŘEJÍ PRACOVNÍCI DDM TŘINEC!!!