Aktuálně se děje

“SUPERSHOW” – DEN DĚTÍ

POZVÁNKA V pátek 25. května jsme v čase od 16.00 do 19.00 hodin připravili pro děti zábavné odpoledne. Pokud nám bude přát počasí, můžete se těšit na koníčky, skákací hrady, dětský kolotoč, jump trampolínu, elektrické autíčka aj. atrakce. Vstup zdarma! Těší se na Vás pracovníci DDM Třinec Plakátek s programem ke stažení zde:

DESKOHRANÍ- středa 23.5.

Kde: DDM Třinec Kdy: 16- 18 hod.v „Čekance“ Vstupné dobrovolné Pro děti i dospělé. Děti do deseti let pouze v doprovodu rodičů. Přihlášky do 20.5.2018

Výlet na Čantoryji 13.5.2018

Sraz: V neděli 13.5.2018 v 9.10 nádraží Třinec Centrum, odjezd vlakem 9.34 Návrat: 17.25 nádraží Třinec Centrum Pro děti od 8 let (pro mladší pouze v doprovodu rodičů) Cena: 70Kč (pro dítě) Program:   Rytířská stezka  – 10,5 km dlouhá naučná stezka po Čantoryji   Hry   Rozhledna (za příznivého počasí)

AKADEMIE PRO MAMINKY

POZVÁNKA Srdečně zveme na oslavu Svátku matek, ve středu 9. května 2018 v 16.00 hodin. Děti z kroužků si pro své maminky připravily,  jako každoročně,  bohatý program. Těšíme se na Vás 😆

VELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

V neděli 18. března se můžete těšit na prodejní Velikonoční výstavu, která bude na sále DDM Třinec. Dojděte se jen podívat, co všechno se v našem regionu tvoří, ale stejně tak si můžete i nakoupit velikonoční ozdoby, malovaná a různě zdobená vajíčka, drobné dárečky, frivolitky……budou i malované perníčky. Pro děti je připravena dílnička “pískohraní”. To […]

Velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek, 29. března 2018, mají děti Velikonoční prázdniny a my jsme pro ně v DDM připravili celodenní výtvarné dílničky. Přihlásit se můžete do pátku 23. března 2018. Podrobnosti viz přiložený letáček.