Aktuálně se děje

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Milé děti, milí rodiče, blíží se podzimní prázdniny, na které si pracovníci Domu dětí, připravili pro děti dvě akce, o kterých se bližší informace dozvíte po rozkliknutí odkazu u jednotlivých názvů akcí.  Jedna akce je zdarma, placena z projektu. Středa 27.10. Podzimní tvořivé dílničky Pátek 29.10. Zájezd do Ostravy “Velký svět techniky” 

Volná místa v kroužcích

PŘEHLED VOLNÝCH MÍST V KROUŽCÍCH JAZYKY Mladý logik a stratég Angličtina pro 3. třídu Angličtina začátečníci Angličtina doučování 2. stupeň Technické kroužky Mladý elektronik Lodní modelář Mladý logik a stratég – ZŠ Kanada Mladý elektronik Lodní modelář Letecký modelář Železniční modelář- děti Železniční modelář- dospělí Malý technik II. 3D tisk 3D programování a ozoboti Přírodovědné kroužky […]

Výtvarné soutěže pro veřejnost

Připravili jsme pro děti dvě výtvarné soutěže k nadcházejícímu podzimu. Propozice k soutěžím si můžete stáhnout rozkliknutím názvu soutěže. “DUBÁNCI” ” O Nejoriginálnější ptačí budku”

Týden otevřených dveří

Pokud jste si ještě z naší nabídky nevybrali kroužek pro své dítě, můžete v týdnu, od 27. září do 1.10. dojít do DDM, a podle rozvrhu v daný den,  můžete nakouknout do kroužku, který vás zajímá, pokud jsou zde ještě volná místa. Aktuální stav kroužků zveřejňujeme na web.stránkách, konkrétně u každého kroužku v naší nabídce. […]

Hledáme nové vedoucí kroužků a kurzů

Prohlédněte si prezentaci zde:

Sportovní odpoledne v DDM

Sportovní odpoledne je určeno všem dětem od 6 do 12 let, které mají rády zábavnou formu pohybu. Přihlásit děti můžete osobně v DDM nebo online do 18. 6. na: https://ddmtrinec.iddm.cz/prihlaseni Na akci je potřeba čestné prohlášení, které si můžete stáhnout na: https://ddmtrinec.cz/…/%C4%8CESTN%C3%89-PROHL%C3%81%C5… Vstup zdarma.